JESTEM TRENEREM PERSONALNYM I MISTRZEM POLSKI W TRÓJBOJU SIŁOWYM ​

Przez kilka lat pracy wytrenowałem wielu mistzów Polski i świata w wielu dyscyplinach(tj. trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów, boks czy kick boxing)

         Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w najmłodszych latach trenując boks i piłkę nożną. Szybko jednak się przekonałem jak ważny jest trening siłowy i funkcjonalny. Wraz z wiekiem postanowiłem zmienić priorytet wybierając jako główny cel zwiększenie najważniejszej cechy motorycznej, jaką jest siła. Tak zaczęła się moja przygoda z dwubojem olimpijskim w klubie KS Polonia. Po pewnym czasie zafascynowałem się również trójbojem siłowym, który trenuje do dziś.
       Przez okres szkoły średniej i studiów startowałem w zawodach trójboju siłowego raw i Eq (sprzętowego) z ramienia klubów zrzeszonych do Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego (PZKFiTS). Najważniejsze z tych zawodów to Mistrzostwa Polski, Puchar Polski, Mistrzostwa Akademickie i zawody dla niezrzeszonych, które wygrywałem lub zdobywałem medale. Swoją wiedzę pogłębiałem studiując wychowanie fizyczne na Akademii Jana Długosza w Częstochowie. W tym samym czasie zacząłem trenować podnoszenie ciężarów w pierwszoligowym klubie KU AZS AJD . Po pewnym okresie, w celu dalszego rozwoju przeszedłem do UMLKS Radomsko, po czym wróciłem do Częstochowy zostając trenerem w klubie podnoszenia ciężarów z 30-letnimi tradycjami KS Polonia, gdzie moi zawodnicy zdobywali medale na Mistrzostwach Polski. Za swoje zasługi zostałem wybrany wiceprezesem spraw sportowych.
       

      W przeciągu ostatnich lat uczestniczyłem w wielu szkoleniach i kursach mających na celu podniesienie moich kwalifikacji oraz jakości prowadzonych zajęć.    

□ Kompleksowy kurs Online dietetyki w treningu siłowym ,,Dietetyka nie na żarty”

□ Trener personalny

□ Instruktor kettlebel (Podsztanga.pl)

□ Zdrowa obręcz barkowa (Podsztanga.pl)

□ Programowanie treningu siłowego dla kobiet (Podsztanga.pl)

□ Strength training specialist level 1

□ Strength training specialist level 2

□ Instruktor trójboju siłowego (Akademia KFD, Strength Coach Certification, Podsztanga.pl, Barbell brother)

□ Instruktor podnoszenia ciężarów

□ Mobility- trening zdrowotny

□ Instruktor kulturystki

□ Trening siłowy dla kobiet (Strength Coach Certification, Podsztanga)

□ Warsztaty z przysiadu, wyciskania i martwego ciągu (Akademia KFD, Strength Coach Certification)
□ Dietetyka sportowa

□ Doradca dietetyczny

□ Seminarium z Andrzejem „Wodynem” Roszkowskim ,,Zaawansowane metody programowania treningowego”

□ I wiele innych

MIchał Winiarek trener dietetyk trójbój

Video

Warto obejrzeć

     Dodatkowo w kręgu moich zainteresowań znajduję się fizjoterapia i trening funkcjonalny typu crossfit. Prowadzę zajęcia z mobility, trójboju siłowego oraz dwuboju olimpijskiego. Ponadto tworzę plany treningowe, które dostosowane są do możliwości i potrzeb moich podopiecznych.

    Oferuje pomoc w zwiększeniu wybranych cech motorycznych, testy motoryczne, testy dysbalansu mięśniowo-powięziowego, czy też pomoc w przygotowaniu do testów sprawnościowych do jednostek policji, straży pożarnej, wojska, egzaminów awf oraz zawodów, gdzie główną cechę odgrywa siła, szybkość, wytrzymałość i moc.

     Współpraca pomaga również zwiększyć kondycję, mobilność, stabilizację centralną ciała i polepszyć samopoczucie. Oferuje również treningi personalne i grupowe. Jako trener nie uznaje oszustw i kompromisów. Jestem w pełni zaangażowany, w zamian oczekując tego samego. Plany treningowe, są zawsze dostosowane do indywidualnych predyspozycji klienta (nie ważne czy jesteś mistrzem świata czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem). Uważam, że ciężka praca daje gwarancję osiągnięcia sukcesu.

Co mówią o mnie liczby

0
16 lat na startów w zawodach
0
13 Lat w pracy trenera
+ 0
Napisanych jadłospisów
+ 0
Przeprowadzonych treningów

Galeria

Podium

Szkolenia

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI ZAPISZ SIĘ DO MOJEGO NEWSLETTERA

Polub i udostępnij profil Fb i otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zakupy w sklepie

Bądź na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi treściami dotyczącymi zdrowego odżywiania i treningu siłowego.​

Zasubskrybuj