...

Jestem trenerem personalnym, dietetykiem oraz mistrzem Polski w trójboju siłowym. Jestem również założycielem zespołu specjalistów zajmujących się zdrowiem i żywieniem

Przez kilka lat mojej pracy jako trener personalny, udało mi się wytrenować wielu mistrzów Polski i świata w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak trójbojowy siłowy, podnoszenie ciężarów, boks czy kickboxing.

Moja droga do tej pracy zaczęła się jeszcze w czasie gimnazjum. Zainteresowanie zdrowym odżywianiem i treningiem spowodowało, że postanowiłem zgłębiać tę wiedzę na własną rękę. Początkowo zajmowałem się tym jako hobby, ale z czasem zrozumiałem, że to jest to, co chcę robić zawodowo.

W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta. Wiem, że każdy ma swoje unikalne potrzeby i cele, dlatego opracowuję dla każdej osoby indywidualny plan treningowy i żywieniowy. Nie wierzę w gotowe, uniwersalne rozwiązania, które pasują do każdego.

Jako trener personalny pomagam w osiągnięciu różnych celów – od budowania masy mięśniowej po redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji i ogólnej sprawności fizycznej. Działam zarówno z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i z doświadczonymi sportowcami. W mojej pracy stawiam na różnorodność i kreatywność – każde treningi dopasowuję do potrzeb i preferencji moich klientów.

Jako dietetyk pomagam w doborze odpowiedniej diety i opracowaniu planu żywieniowego, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Nie wierzę w restrykcyjne diety i liczenie kalorii. Stawiam raczej na edukację i naukę zdrowego stylu życia. Wspieram w procesie zmiany nawyków żywieniowych, co pozwala na utrzymanie zdrowej wagi i poprawę ogólnego samopoczucia.

Jako coach pomagam w rozwoju osobistym i zawodowym. Wspieram w procesie zmiany, motywując do działania i pomagając osiągać wyznaczone cele. W swojej pracy stawiam na wyzwania i rozwój. Wierzę, że każdy ma w sobie potencjał do osiągnięcia wielkich rzeczy, a moim zadaniem jest pomóc odkryć ten potencjał i wykorzystać go w pełni.

Moje podejście do pracy opiera się na pasji i zaangażowaniu. Wierzę, że tylko wtedy można osiągnąć najlepsze efekty. Zapraszam do kontaktu i rozpoczęcia współpracy ze mną. Razem osiągniemy Twoje cele

 

W ostatnim czasie  ukończyłem dodatkowe szkolenia z zakresu treningu personalnego oraz dietetyki. W swojej pracy jako trener stawiam na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i zdobywanie nowych kwalifikacji. Uczestniczyłem również w szkoleniach dotyczących trójboju siłowego, które są jednym z moich zainteresowań w dziedzinie sportu. Oprócz tego, regularnie uczęszczam na różnego rodzaju konferencje i szkolenia online, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami i odkryciami w dziedzinie treningu, żywienia i zdrowia.

□ Kompleksowy kurs Online dietetyki w treningu siłowym ,,Dietetyka nie na żarty”

□ Trener personalny

□ Instruktor kettlebel (Podsztanga.pl)

□ Zdrowa obręcz barkowa (Podsztanga.pl)

□ Programowanie treningu siłowego dla kobiet (Podsztanga.pl)

□ Strength training specialist level 1

□ Strength training specialist level 2

□ Instruktor trójboju siłowego (Akademia KFD, Strength Coach Certification, Podsztanga.pl, Barbell brother)

□ Instruktor podnoszenia ciężarów

□ Mobility- trening zdrowotny

□ Instruktor kulturystki

□ Trening siłowy dla kobiet (Strength Coach Certification, Podsztanga)

□ Warsztaty z przysiadu, wyciskania i martwego ciągu (Akademia KFD, Strength Coach Certification)
□ Dietetyka sportowa

□ Doradca dietetyczny

□ Seminarium z Andrzejem „Wodynem” Roszkowskim ,,Zaawansowane metody programowania treningowego”

□ I wiele innychW

trener personalny, online częstochowa, treningi personalne, odchudzanie
MIchał Winiarek trener dietetyk trójbój

Video

Warto obejrzeć

     Dodatkowo w kręgu moich zainteresowań znajduję się fizjoterapia i trening funkcjonalny typu crossfit. Prowadzę zajęcia z mobility, trójboju siłowego oraz dwuboju olimpijskiego. Ponadto tworzę plany treningowe, które dostosowane są do możliwości i potrzeb moich podopiecznych.

    Oferuje pomoc w zwiększeniu wybranych cech motorycznych, testy motoryczne, testy dysbalansu mięśniowo-powięziowego, czy też pomoc w przygotowaniu do testów sprawnościowych do jednostek policji, straży pożarnej, wojska, egzaminów awf oraz zawodów, gdzie główną cechę odgrywa siła, szybkość, wytrzymałość i moc.

     Współpraca pomaga również zwiększyć kondycję, mobilność, stabilizację centralną ciała i polepszyć samopoczucie. Oferuje również treningi personalne i grupowe. Jako trener nie uznaje oszustw i kompromisów. Jestem w pełni zaangażowany, w zamian oczekując tego samego. Plany treningowe, są zawsze dostosowane do indywidualnych predyspozycji klienta (nie ważne czy jesteś mistrzem świata czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem). Uważam, że ciężka praca daje gwarancję osiągnięcia sukcesu.

Co mówią o mnie liczby

0
18 lat na startów w zawodach
0
15 Lat w pracy trenera
+ 0
Napisanych jadłospisów
+ 0
Przeprowadzonych treningów

Galeria

Osiągnięcia

Podopieczni, których miałem przyjemność prowadzić, osiągają znaczące sukcesy w trójboju siłowym, kulturystyce oraz w osiąganiu wymarzonej sylwetki. Zdobywają oni cenne doświadczenie na zawodach, zdobywając wiele nagród i wyróżnień. Często również decydują się na starty w zawodach dla amatorów, gdzie z powodzeniem rywalizują z innymi sportowcami. Pracujemy nad ich kondycją, siłą i wytrzymałością, dostosowując treningi do indywidualnych potrzeb i celów. W efekcie osiągają oni wymarzone wyniki, ciesząc się z pozytywnych zmian w swoim ciele i zdrowiu.

Szkolenia i certifikaty

Mam przyjemność pracować z wieloma klientami, którzy chętnie polecają mnie swoim znajomym i rodzinie. Oprócz tego, posiadam liczne referencje od zadowolonych klientów, które są potwierdzeniem mojego profesjonalizmu i skuteczności w pracy. Na mojej stronie internetowej można zobaczyć zdjęcia moich certyfikatów oraz referencje od zadowolonych klientów. Zawsze staram się zapewnić moim klientom indywidualne podejście oraz maksymalną skuteczność w osiąganiu ich celów treningowych i żywieniowych.

A tutaj reszta mojego zespołu

Katarzyna Winiarek - dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Dietetyk Kliniczny i Psychodietetyk

Jestem Katarzyna Winiarek – dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Ukończyłam specjalizację dietetyki klinicznej oraz psychodietetyki na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, zdobywając tytuł mgr. Moje zainteresowania obejmują również coaching. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w wielu kursach i konferencjach naukowych. Posiadam również uprawnienia w zakresie przygotowania pedagogicznego, ukończyłam studia podyplomowe w Gliwicach.

 

W mojej pracy z pacjentami wykorzystuję elementy psychodietetyki i coachingu, ponieważ każda zmiana zachodzi w głowie. Jestem przeciwna „dietom cud”, stawiam na edukację i pomagam zmienić nawyki moich podopiecznych. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, ponieważ nie ma uniwersalnego schematu, który pozwoliłby każdemu odnieść taki sam sukces. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia, pomagam naprawić relacje z jedzeniem, co prowadzi do poprawy stanu zdrowia i sylwetki.

Mgr Fizjoterapi, Trener Personalny Online

Oficjalne przedstawienie fizjoterapełty wkrótce nastąpi.

Jestem fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym, który dba o całościowe podejście do zdrowia i kondycji fizycznej swoich klientów. Moje wykształcenie w dziedzinie fizjoterapii pozwala mi na profesjonalne podejście do różnych problemów ze zdrowiem ruchowym, bólem kręgosłupa czy urazami sportowymi. Dzięki temu jestem w stanie pomóc w rehabilitacji i zapobieganiu urazom.

 

Jednakże nie tylko fizjoterapia jest moją pasją, ale również trening personalny, który pozwala na osiągnięcie wymarzonej formy oraz poprawę samopoczucia. Stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb, dzięki czemu treningi są skuteczne i dostosowane do możliwości każdej osoby. W mojej pracy jako trener personalny łączę elementy siłowe, cardio oraz stretching, aby uzyskać najlepsze efekty w krótkim czasie.

 

Moje podejście do klienta to nie tylko treningi i rehabilitacja, ale również edukacja w zakresie zdrowego stylu życia i nawyków żywieniowych. Uważam, że zdrowie fizyczne i psychiczne są ze sobą ściśle powiązane, dlatego staram się dbać o obie te sfery u swoich klientów.

 

Zapraszam do współpracy osoby, które chcą poprawić swoje zdrowie, kondycję i sylwetkę. Razem osiągniemy Twoje cele i zmienimy Twój styl życia na lepsze.

Fizjpterapełta częstochowa, trener personalny online

Połączenie trenera, dietetyka i fizjoterapeuty - kompleksowa oferta dla Twojego zdrowia i formy!

Połączenie trenera personalnego, dietetyka oraz fizjoterapeuty to kompleksowa oferta dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie, kondycję fizyczną oraz odpowiednią dietę. W ramach takiego połączenia oferowane są treningi personalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz celów, oraz plany żywieniowe opracowane przez doświadczonych dietetyków. Ponadto, fizjoterapeuta pomaga w doborze odpowiednich ćwiczeń i terapii, które pozwalają na uniknięcie kontuzji i urazów, a także na przyspieszenie procesu rehabilitacji. Dzięki połączeniu tych trzech dziedzin, klienci otrzymują kompleksową opiekę, która pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie.

Scroll to Top

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI ZAPISZ SIĘ DO MOJEGO NEWSLETTERA

Polub i udostępnij profil Fb i otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zakupy w sklepie

Bądź na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi treściami dotyczącymi zdrowego odżywiania i treningu siłowego.​

Zasubskrybuj

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.