...

Pakiet 12 treningów personalnych

Trening Personalny jest to trening pod opieką wykwalifikowanego instruktora i jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. Są to około 45-90 min treningi pod nadzorem trenera personalnego w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta. Trening składa się z mobilizacji, rozgrzewki dynamicznej i indywidualnie dobranego treningu, a także tak ważnego rehabu/prehabu który ma uchronić lub przywrócić ciało do pełnej sprawności. Dzięki treningowi personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

Pełna oferta obejmuje:

 • Indywidualnie dostosowany plan treningowy – trener personalny opracowuje program treningowy na podstawie Twoich celów, poziomu fitness oraz indywidualnych potrzeb i ograniczeń.
 • Monitoring postępów – trener personalny stale monitoruje Twoje postępy w celu dostosowania programu treningowego i pomocy w osiągnięciu Twoich celów.
 • Poprawa techniki ćwiczeń – trener personalny jest w stanie poprawić Twoją technikę ćwiczeń, co przyczyni się do zwiększenia efektywności treningu oraz zmniejszy ryzyko urazów.
 • Motywacja i wsparcie – trener personalny jest Twoim wsparciem i motywacją podczas treningu, co może pomóc Ci w utrzymaniu regularności treningów oraz osiągnięciu Twoich celów.
 • Dostosowanie planu treningowego do zmieniających się potrzeb – trener personalny jest w stanie dostosować plan treningowy do Twoich zmieniających się potrzeb, co pozwala na dalszy rozwój i osiąganie nowych celów.
 • Plan dietetyczny który jest stworzony pod Twoje indywidualne preferencje i smaki. I tylko on gwarantuje optymalne efekty siłowe i sylwetkowe.
 • Oferta dotyczy 10 treningów personalych.

Trening personalny może być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą osiągnąć szybsze i lepsze wyniki treningowe oraz potrzebują indywidualnego podejścia.

Przed kupnem produktu lub usługi prosze o kontakt.
A jeżeli Interesuje Cię indywidualna wycena lub masz pytania.
Napisz wiadomośc lub zadzwoń a na pewno przygotuje wyjątkową ofertę dla Ciebie.

Treningi personalne, trójbój, trener personalny częstochowa
trener personalny częstochowa, treningi personalne,trójbój,

Zalety treningu personalengo

 1. Czym jest Trening Personalny?

  Trening Personalny jest to trening pod opieką wykwalifikowanego instruktora i jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. Są to około 45-90 min treningi pod nadzorem trenera personalnego w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta. Trening składa się z mobilizacji, rozgrzewki dynamicznej i indywidualnie dobranego treningu, a także tak ważnego rehabu/prehabu który ma uchronić lub przywrócić ciało do pełnej sprawności. Dzięki treningowi personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

  Regularne monitorowanie i kontakt z trenerem pozwoli ocenić postęp treningowy, a przede wszystkim utrzymać motywację.
  Pamiętaj jeśli trenujesz trenuj mądrze! A nie ciężko!!!

  Więc kim tak naprawdę jest trener personalny?

  Trener personalny to człowiek o wielu talentach.

  Trener personalny to zawód, który łączy kilka profesji w jedną. Mówiąc ogólnie, Głównym zadaniem będzie przeprowadzenie podopiecznego poprzez treningi do wymarzonej sylwetki, ale czy tylko? Nie! Jako wykwalifikowany trener osobisty na treningach personalnych  będziesz musiał oferować znacznie więcej!

  Pozwól, że przybliżę Ci pozostałe role i obowiązki trenera:

  Dietetyk

  Rozpoczynając swoją przygodę z treningami personalnymi, musisz wiedzieć, że wymarzona sylwetka jest uzależniona zarówno od samych ćwiczeń, jak i odpowiednio dobranej i zbilansowanej diety. Abyś zrzucił nadprogramowe kilogramy, trener personalny musi połączyć te dwa elementy. W pracy trenera często układam indywidualną i dopasowaną do Twoich celów i smaków dietę czyli plan żywieniowy który jesteś w stanie utrzymać w prosty i przyjemny sposób. Oraz uczę Cię zdrowych nawyków żywieniowych.

  Musisz wiedzieć, że wiele osób ma różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe, alergie czy choroby autoimmunologiczne (choroby tarczycy, hashimoto, cukrzyca. itd)  które ograniczają spożycie wielu produktów i wpływają na ograniczenie efektów lub ich brak.
  W moim zespole posiadam dietetyka klinicznego Mgr dietetyki, psychodietetyk Katarzyne Winiarek która specjalizuję się w tego typu przypadkach. Więc jesteśmy w stanie pomóc każdemu osiągnąć sukces.

  Menager

  Trener personalny musi być managerem. Wszystko co robimy na treningach personalnych musi być zamierzone i zaplanowane, a tylko wtedy osiągniemy wymarzone efekty. Wiele osób początkujących i nie tylko popełnia mnóstwo błędów treningowych lub dietetycznych przez co ich nawet najcięższa praca nie przynosi upragnionych efektów.

  Pamiętajmy o dobrze zaplanowanej periodyzacji treningowej dzięki niej osiągniemy sukces.
  Jak już mówiłem mam trenować mądrze a nie głupio i się zajeżdżać.

  Na treningach personalnych będziemy realizować wcześniej założony plan, zwiększać świadomość ciała, odżywiania i na pewno osiągniemy sukces.

  Motywator

  trenujesz już jakiś czas, więc wiesz, że w pewnym momencie musi przyjść kryzys – brakuje energii i chęci, a sama myśl o kolejnym treningu powoduje zmęczenie i zniechęcenie. W takim przypadku trener i trening personalny jest niezastąpiony. Dzięki wiedzy na temat narzędzi motywacyjnych, elementów psychologii, programowania neurolingwistycznego oraz mowy ciała, trener wie jak skutecznie motywować klienta do dalszego działania. Trener personalny potrafi sprawić, by każdy kolejny trening upływał w atmosferze zabawy, pozwalającej oderwać się od codziennych trosk i problemów.

  Trener personalny

  Czyli specjalista od ćwiczeń. Ja dzięki ponad 20- letniemu doświadczenia w sporcie wyczynowym mogę pochwalić ogromnej wiedzy praktycznej i teoretycznej czego nie mogą mieć początkujący trenerzy. Przez wiele lat współpracowałem z najlepszymi specjalistami w całej Polsce: trenarami, dietetykami czy fizjoterapełtami co pomogło rozwinąc mój wartszat pracy. Mogę również pochwalić się, że sam wytrenowałem wielu mistrzów Polski czy pomogłem odmienić sylwetki tysięcy osób. Więcej informacji na podstronie omnie.

  Na treningach personalnych bez problemu i w prosty sposób jestem w stanie pokazać najlepszą dla Ciebie technikę i wyeliminować wszystkie błędy które sprawiają, że nie mogłeś osiągnąć do tej pory swojego celu. Jako trener personalny poza poprawą sylwetki czy siły specjalizuję się również w rehabilitacji. Pomogę wyeliminować się wady postawy, bóle kolan czy kręgosłupa. Oczywiscie w moim zespole znajduje się również fizjoterapełta który pomoże Ci wyjśc z każdych problemów zdrowotnym  i razem doprowadzimy Cię do wymarzonego celu.

  Kiedy się  zdecydować na trening personalny?

  Czy trener personalny i trening prowadzony pod jego okiem to dobry wybór?

  Tak, jeśli jesteśmy pierwszy raz na siłowni to często nie mamy pojęcia ja odpowiednio zabrać się do treningów i kończymy w strefie cardio a po miesiącu i nie osiągnięciu rezultatów kończymy z aktywnością.

  Jako osoba początkująca popełniamy wiele błędów technicznych które powoduje w najlepszym wypadku, że nie mamy efektów a potem doprowadzamy nasze ciało do kontuzji. Obowiązkiem trenera jest skorygowanie techniki i nauka odpowiednich wzorców ruchowych.

  Osoby średnio lub mocno zaawansowane które nie mają od dłuższego czasu progresu. Ich sylwetka ani siła się nie nie zmienia to z pomocą dobrego trenera mogą przezwyciężyć stagnacje. Sesja/konsultacje z trenerem pozwoli zidentyfikowanie przyczyne takiego stanu rzeczy i znalezienie wyjścia z tego problemu.

  Trener Personalny- doświadczenie

  Pamiętaj: trener personalny ma na swoim koncie wiele przeanalizowanych przypadków oraz  bazę teoretyczną i metodologiczną, by zaprojektować optymalne rozwiązanie.  Niestety nie osiągniesz takiego efektu korzystając z informacji ogólnodostępnych i często powierzchownych.

  Jeśli natomiast chcesz zacząć uprawiać sport zawodowo lub amatorsko,  bądź marzy ci się udział w zawodach, trener personalny dobrze przygotuje się do zawodów. Jedna rada szukaj trenera który startował w tym sporcie z wynikami lub wytrenował wielu zawodników. Nie trać wtedy czasu u początkujących trenerów, bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Zmarnujesz wtedy czas i pieniądze w najlepszym wypadku, a w najgorszym doprowadzi Cię do ciężkiej kontuzji która wykluczy z aktywności na długie tygodnie.

  Trening personalny – jak rozpoznać dobrego trenera?

  Dobry trener personalny jest przede wszystkim skupiony na tobie – nie bawi się smartfonem, kiedy wykonujesz ćwiczenia a je koryguje. Nie zagaduje do znajomych z siłowni a pilnuje żebyś czuł się komfortowo w trakcie sesji. W czasie treningu to ty jesteś w centrum jego zainteresowania. Każdy trener na pierwszym treningu powinien przeprowadzić szczegółowy wywiad i rozmowę o twoim trybie życia, celach, schorzeniach etc., Jeśli zadaje dociekliwe pytania bądź prosi cię o drobiazgowe opisanie sposobu odżywiania z ostatniego tygodnia Trener powinien zaprojektować plan treningowy tak żebyś się nie nudził i osiągał zamierzone efekt. Ponadto dobry trener powinien być Twoim przyjacielem, który w trudnej chwili pocieszy, doradzi i pomoże rozwiązać każdy problem. Dobry trener niewątpliwie łączy w sobie cechy coacha, fizjoterapeuty, dietetyka i psychologa.

  Jak przygotować się do treningu personalnego?

  Jeśli jest to Twój pierwszy trening, to najpierw zastanów się czego oczekujesz od swojego trenera, co chcesz osiągnąć i na czym Ci zależy. Trener na pewno o to zapyta. Dodatkowo, przypomnij sobie jakie miałeś kontuzje, schodzenia czy inne problemy zdrowotne.

  Na pierwszy trening personalny, zabierz ze sobą strój sportowy: spodenki, legginsy, koszulkę i płaskie stabilne buty. Podczas treningu musisz mieć stabilne podłoże i pewne podparcie a klapki tego nie oferują. (zawszę można zrobić trening na boso).

  Koniecznie zabierz ze sobą wodę mineralną oraz ręcznik. Podczas aktywności fizycznej należy pić dużo płynów, optymalna ilość to około jeden do półtora litra wody na Twoje wyjście na siłownię. Ręcznik jest wymagany na niektórych siłowniach oraz pomaga zachować higienę i komfort innych użytkowników siłowni.

  Interesuje Cię indywidualna wycena lub masz pytania.

  Napisz wiadomośc lub zadzwoń a na pewno przygotuje wyjątkową ofertę dla Ciebie.

Trener personalny częstochowa, przemiany sylwetkowe, odchudzanie _01.jpg
Trener personalny częstochowa, przemiany sylwetkowe, odchudzanie _01.jpg
Trener personalny częstochowa, przemiany sylwetkowe, odchudzanie _01.jpg
Trener personalny częstochowa, przemiany sylwetkowe, odchudzanie _01.jpg
Trener personalny częstochowa, przemiany sylwetkowe, odchudzanie _01.jpg

12 Treningów Personalnych

Rabat ważny do 31.01.2024
1700
1500
 • 12 Treningów personalnych
 • Plan treningowy gratis
 • Nauka techniki ćwiczeń
 • Omówienie najwżniejszych zaleceń zdrowego odżywiania
Rabat
Scroll to Top

Używamy plików cookies na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych takich jak adres IP czy identyfikatory plików cookies w celach marketingowych, w tym wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji, a także celach analitycznych i statystycznych oraz pliki cookies mediów społecznościowych przez Michał Winiarek- trener personalny Nip 9491979020 (Administrator), a także na zapisywanie i przechowywanie plików cookies na Twoim urządzeniu. Dane te mogą być przetwarzane również przez dostawców narzędzi zewnętrznych. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.